Головна Дитячі ігрові майданчики Покриття для дитячих майданчиків

Покриття для дитячих майданчиків

Бордюр
Бордюр
Гумовий антитравматичній бордюр для бігових доріжок та дитячих ігрових майданчиків.
395 грн.
Квадратні плити
Квадратні плити
Квадратні плити використовують для дитячих майданчиків, навколо басейнів, тенісних кортів, спортзалів, садових доріжок.
650 грн.
Мат
Мат
Мати - покриття для тренажерних і фітнес залів
493 грн.
 

Піклуючись про розвиток своїх дітей, батьки намагаються забезпечити їх всім необхідним для того, щоб вони дізнавалися багато нової та корисної інформації, багато рухалися і були здоровими. Сучасні дитячі майданчики можуть мати безліч атракціонів, каруселей і спортивних комплексів, де буде цікаво перебувати не тільки дітям будь-якого віку, а й дорослим. Якщо у вас є власний заміський будинок, дача чи хочете облаштувати подвір’я багатоквартирного будинку належним чином, перше, про що повинні подбати – це про безпеку перебування і дітей, і дорослих на такому майданчику.
 

Як же зробити дитячий майданчик безпечним для дітей?


Ми пропонуємо гумове покриття для дитячих майданчиків, розміщених на вулиці, а також для ігрових комплексів і спортзалів, фітнес-залів всередині приміщень. Якщо дитячий майданчик знаходиться на вулиці, гумове покриття в такому випадку стане найкращим варіантом для вибору. Воно досить міцне, характеризується високою стійкістю до зносу, морозів і навантажень. Укладка такого покриття не потребує спеціальних вмінь та навичок. З цим завданням зможе впоратись будь-який чоловік, який володіє хоча б мінімальними навичками технології укладання. Гумову плитку, наприклад, можна укладати на асфальт, бетон або на тверду поверхню, виготовлену з будь-якого іншого матеріалу. Якщо вам потрібно подбати про безпеку дітей в спортивних залах, розміщених всередині приміщень, окрім квадратних чи шестикутних гумових плит KIDIGO™, ви можете вибрати м’які гумові мати, які вбережуть ваших дітей від можливих травм і застуд. На такому маті можна сидіти, стрибати, «кувиркатися» тощо. Підходить він і в якості покриття всередині дитячих лабіринтів.
 

Чому гумове покриття для дитячих майданчиків KIDIGO™ обирають і рекомендують іншим?


 • Велике різноманіття : плити, бордюри, кромки для майданчиків
 • Екологічно чистий матеріал.
 • Прекрасно захищає при падінні.
 • При попаданні вологи не ковзає.
 • Має чудові шумопоглинаючі властивості.
 • Стійке до атмосферних впливів.
 • Легко просто монтується.
 • Невибагливе у процесі експлуатації.
 • Зберігає «товарний вигляд» протягом тривалого часу використання.
 • Ціна, доступна для широкого кола покупців.
 • Купити таке покриття можна з доставкою у будь-який населений пункт України.


Гумове покриття для дитячих майданчиків від KIDIGO™ виготовляється сеціально для використання на дитячих ігрових майданчиках, атракціонах, у місцях активного проведення дозвілля, для фітнес-залів, тобто там, де існує підвищена імовірність отримання травм. Необхідність застосування такого типу покриття складно переоцінити, оскільки не тільки батьки не завжди можуть запобігти падінню діток, але й самі дорослі потребують такого захисту. Щоб звести ризик отримання травм на заняттях фітнесом, у спортзалі чи під час забав на тому ж майданчику зі своїм чадом, варто використовувати надійне гумове покриття для дитячих майданчиків KIDIGO™, завдяки якому і малеча, і дорослі почуватимуться безпечніше і отримуватимуть задоволення від ігор чи виконання фізичних вправ.

Приєднуйтесь до нас у: