Головна Вуличні меблі Вхідні арки

Вхідні арки

Вхідна арка  VMVA002
Вхідна арка VMVA002
Барвиста арка для входу в парк і на дитячі майданчики.
7900 грн.
Вхідна Арка VMVA003
Вхідна Арка VMVA003
Привабливою аркою можна прикрасити вхід в парк.
13860 грн.
Вхідна арка  VMVA006
Вхідна арка VMVA006
Вхідна арка виконана виключно з високоякісних матеріалів.
8240 грн.
 

Садові арки – окраса дитячих майданчиків


Цей декоративний елемент надає ошатності, естетичності та привабливого вигляду облаштованій парковій території або ігровому майданчику для дітей. Крім того, що такі яскраві конструкції роблять майданчик більш красивим, вони привертають увагу перехожих та відпочиваючих.

Звернувшись до нас, ви можете купити барвисті, вишукані та оригінальні садові арки на будь-який смак. Такі арочні конструкції не тільки вкажуть на вхід у парк, майданчик чи ігрову зону, а й стануть окрасою всього простору, вдало впишуться у його дизайн. Встановлення арки має цілком практичну функцію – вона суттєво полегшує пошук входу на огороджену територію, вказує на місцерозташування об’єкта і може слугувати орієнтиром для перехожих. Оригінально оформлений вхід на майданчик завжди викликає інтерес і привертає увагу.

Якщо ви бажаєте зацікавити відвідувачів, привернути до себе увагу і зробити свій майданчик більш виразним і яскравим, варто продумати декоративні елементи оформлення входу. Наша компанія пропонує комплексний підхід для благоустрою території та організації дитячих ігрових і спортивних майданчиків. Садові арки виготовляються виключно з високоякісних матеріалів, які розраховані на експлуатацію поза межами приміщення, а значить вони витримають усі примхи погоди, не втративши своєї функціональності і привабливості. Більше того, на вхідній арці можна написати назву дитячого майданчика, територіальну або відомчу приналежність, логотип або дані про спонсора. Також арку можна декорувати на свій розсуд та смак.
 

Якість та безпека – ключові характеристики арочних конструкцій


Для зручності і наглядності на сайті представлено фото продукції торгової марки КIDIGO та короткий опис конструкцій. Наявність власного виробництва дає змогу нам виготовляти якісні, надійні та безпечні декоративні конструкції і гарантувати їх тривалу та безпечну експлуатацію. Наша компанія використовує лише якісну сировину та матеріали:
 

  • вологостійку фанеру першого ґатунку,
  • європейські фарби, ґрунтовку, антисептик,
  • металеві труби.


Ціна конструкцій – абсолютно прийнятна і доступна.

Приєднуйтесь до нас у: