Головна Місія та цінності

Місія та цінності

МІССІЯ: З допомогою наших продуктів та послуг розвивати кожну людину та дарувати їй радість.

Візія

Компанія, яка постійно вдосконалюється незалежно від досягнутих результатів для розвитку людей та дарування їм безмежної радості.

Наше бачення

Бути найкращою компанією в Україні та за її межами з найвищою довірою серед споживачів та партнерів.


Цінності

1
Чесність

Ми зі всіма чесні в будь-якій ситуації. Поводимо себе з іншими так, я хочемо щоб поводили себе з нами. Досягнення бажаного через обман є неприпустимим в компанії.

2
Відкритість

Компанія рада поділитися досвідом з іншими. Ми раді бути частиною соціума та покращувати його.

3
Безперервний розвиток

Не залежно від досягнутих результатів, компанія постійно працює над покращенням всіх сфер свого функціонування: персонал, технології, маркетинг інше. Розвиток ніколи не зупиняється, завтра ми повинні бути кращими ніж сьогодні.

4
Найвища якість продукції

Товар, який ми пропонуємо людям, повинен бути не тільки цінним, але і якісним. Якщо ми це не можемо гарантувати, ми не повинні пропонувати такий товар.

5
Досягнення максимуму

За все, що не береться компанія, вона повинна досягнути максимум в цій справі. Кожен член команди компанії, за все що береться, повинен доводити це до кінця та отримувати максимальний ефект.

6
Клієнт – індикатор якості

Клієнт показує на скільки гарно працює компанія і що треба в ній змінити. Ми завжди повинні прислухатися до клієнта та просити його покращити компанію.

7
Відповідальність за результат

Компанія в особі керівника є завжди відповідальна за кінцевий результат. В незадовільному результаті винен тільки керівник компанії. Кожний член команди відповідальний за свої дії перед компанією, клієнтами та партнерами.

8
Персонал – найцінніший ресурс

Саме цінне, що є в компанії – це люди.

9
Повага один до одного

Кожен член команди відноситься з повагою один до одного, до клієнтів, партнерів. Компанія відноситься з повагою до співробітників, і співробітники відносяться з повагою до компанії.


Філософія компанії «Дукор»

Компанія «Дукор» виробляє та реалізовує товар, який робить людей щасливими, здоровими, надихає їх та допомагає зробити життя різноманітним. Ми прагнемо подарити радість та покращити здоров’я людей не тільки в Україні, а і за її межами, у всьому світі. Для нас немає кордонів та неможливого.
З домогою постійного вдосконалення, ми покращуємо якість товару та послуг для наших споживачів.
В центрі компанії, як найцінніший ресурс є людина, співробітник, який працює разом з нами поряд для реалізації місії та цілей компанії. Персонал – найцінніший ресурс для компанії. Тільки з допомогою висококваліфікованої команди, професіоналів, цінності яких збігаються, з командою для кожного члена якого компанія є місце в їх серці, ми зможемо досягнути найвищих вершин. Саме таких людей ми відбираємо і творимо загальну історію компанії.
Клієнт – є мірилом якості. Не задоволений клієнт – цінність для компанії , він дає можливість нам стати кращими. Кожному незадоволеному клієнту ми повинні дякувати за зворотній зв'язок і пропонувати покращення.
Наші партнери – наші друзі, з якими ми завжди є і будемо щирі, чесні та відкриті. Наші партнери – це наша сім’я, яких ми оберігаємо та піклуємося. Якщо партнер не задоволений роботою з нами , ми негайно повинні це виправити та покращити співпрацю.
Приєднуйтесь до нас у: