Головна Ексклюзивне розмальовування Вашого дитячого майданчика нашим художником!

Ексклюзивне розмальовування Вашого дитячого майданчика нашим художником!

У кожної дитини трапляється в житті щось незабутнє. Це може бути улюблений мультик або окремі герої, цікаве місце, або улюблена тварина. Варіантів може бути багато.

Так як позитивні емоції і спогади дуже важливі для виховання та розвитку дитини, ми пропонуємо Вам і Вашій дитині підібрати ексклюзивну тематику для розмальовування майбутнього дитячого майданчика або якогось  елемента дитячого спортивного обладнання.

Тематика може бути різною. Наприклад, мультик «Вовк і Теля», «Гидке Каченя», «Вінні-Пух», «Дюймовочка», «Попелюшка» тощо. Це може бути казкова тематика, або малюнок із якоїсь книжки. Можливо, ваша дитина захоплюється тваринами або природою. Загалом, будь-який сюжет, будь-якого героя та будь-яке ваше бажання ми зможемо втілити на дитячому майданчику за допомогою умілих рук нашого художника, пензля та фарби.

Це ручна робота. Якщо Ви замовили розмалювання майданчика, втілення Вашого побажання відбувається наступним чином: після установки стандартного дитячого майданчика або будь-якого елементу дитячого обладнання (пісочниця, гойдалка, карусель, гойдалка-балансир тощо), наш художник приходить до Вас і вручну розмальовує його за обумовленим раніше проектом.

Коштує це диво символічні гроші (якщо врахувати, що це ручна робота), а в деяких випадках і зовсім безкоштовно.

Дайте волю уяві та попіклуйтесь про те, що б Вашу дитину завжди оточувало те, що викликає у неї лише позитивні емоції та сміх!

За більш детальною інформацією звертайтеся за нашими офісними телефонами.

Приєднуйтесь до нас у: