Головна Як ми це для вас робимо?

Як ми це для вас робимо?

Дитина - це юне нове життя і так важливо, щоб це життя починалося яскраво і насичено! Кожен малюк, як губка, вбирає все, що його оточує. KIDIGOTM  піклується про те, щоб ігрове обладнання було для дітей яскравим, цікавим,  впливаючим на розвиток і формування його маленької особистості, а також безпечним, надійним і якісним. Світ сірої буденності ми намагаємося перетворити у світлі Чари. 

Ми маємо великий досвід роботи з дитячим ігровими майданчиками і спортивними комплексами  

Якість, безпека і дизайнерська оригінальність - три головних постулати нашого виробництва. 

Створення Дива в нашій Майстерні починається в першу чергу з планування.

При цьому дуже важливо враховувати вікові категорії діток, щоб вашій дитині дитячий майданчик був до душі - цікавої, що спонукає до гри. Цим займаються наші кращі чарівні майстри, такі як дизайнери, інженери, конструктори, які моделізіруют і знаходять найоптимальніші рішення для Вас. 

Ми виробляємо як класичну лінію дитячих комплексів та дитячого устаткування, так і ексклюзивну, розроблену спеціально для ваших особливих потреб.   

Саме це ідеально сплановане креслення стає основою великої чарівної справи - творіння різних дитячих майданчиків, гойдалок, містків, гірок, пісочниць. 

Висока якість, оригінальний, яскравий дизайн, функціональні можливості і безпека наших дитячих комплексів відповідають кращим стандартам світового виробництва і ні на крок не поступаються зарубіжним зразкам. 

Для виробництва ми використовуємо матеріали високо якості та надійності: 

 1. Тільки клеєний брус;. 
 2. Вологостійку 18 мм. фанеру. 
 3. Просторі гірки з нержавіючої сталі. 
 4. Високі фанерні бічні панелі, елементи; 
 5. Металеві труби різних діаметрів; 
 6. Для дерева використовуємо просочення, антисептик, фарбу і грунтовку  «топового» європейського виробника. 
 7. Для металу використовуємо дорогу, екологічну фарбу і грунтовку з Євросоюзу. 
 8. Торці бруса і фанери обробляємо спеціальним австрійським покриттям. 

Для додання насиченого відтінку і стійкості дерев'яним, металевим елементам, ми обволікаємо дерево двома шарами високоякісної фарби. Металеві елементи покриваємо грунтовкою, а потім також фарбуємо. 

На етапі конструкторської роботи враховується один з головний аспектів - безпечність дітей. Дуже важливо, щоб малюк, бавлячись і граючись, залишався захищеним і ніяким чином не зміг пошкодитися.

Наше дитяче та спортивне обладнання спроектованно та вироблено в повній відповідності з нижченаведеними ГОСТами :

 1. ГОСТ Р 52167-2003 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека конструкції і методи випробувань гойдалок. Загальні вимоги».
 2. ГОСТ Р 52168-2003 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека конструкції і методи випробувань гірок. Загальні вимоги».
 3. ГОСТ Р 52169-2003 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека конструкції і методи випробувань. Загальні вимоги».
 4. ГОСТ Р 52299-2004 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека конструкції і методи випробувань гойдалок. Загальні вимоги ».
 5. ГОСТ Р 52300-2004 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека конструкції і методи випробувань каруселей. Загальні вимоги ».
 6. ГОСТ Р 52301-2004 «Обладнання дитячих ігрових майданчиків. Безпека під час експлуатації».  

Дитячі комплекси в жодному разі не допускають застрявання і пошкодження тіла та одягу дитини. Всі бортики, краї та виступи обов'язково закруглені і повністю безпечні. Гірки мають захисні поперечини, перила і бортики стартової ділянки. Кожна деталь будь-якої конструкції продумана до найменших дрібниць і абсолютно безпечна для ваших діток. Несучі конструкції  - міцні та стійкі, місця зварювальних швів та дерев'яні поверхні  - ретельно зачищені і відшліфовані. Конструкція  - довговічна і зносостійка.

Поєднання всіх цих властивостей - те, на чому акцентується увага наших майстрів. Ми здатні вирішити найрізноманітніші завдання міського благоустрою. Використання останніх сучасних технологій, висока кваліфікація майстрів, якісні матеріали і бажання зробити світ чарівним - те, що полягає в основі нашого великого виробництва.

 

Приєднуйтесь до нас у: