Головна Новини Дитячий комплекс «Будиночок Принцеси»

Дитячий комплекс «Будиночок Принцеси»

Новинка сезону – Дитячий комплекс «Будиночок Принцеси»
Багатофункціональний дитячий комплекс складається з платформи з будиночком, панелі для скелелазіння, гірки, двох гойдалок, одна з яких «Лелека» та кілець.
За бажанням клієнтів даний комплекс може бути укомплектований додатковими спортивними або ігровими елементами.
  • Дизайн даного будиночку реалістичний. Відповідно діти у такому багатофункціональному будиночку зможуть гратися у різноманітні рольові ігри: сьогодні це сімейний будинок, а завтра – пошта або лікарня, салон краси або перукарня, відділення поліції або пожежна станція.
  • В цьому будиночку діти можуть не лише гратися та розважатися, а й запрошувати друзів у гості, читати книжки, малювати, ховатися від пекучого сонця або дощу.
  • На відкритій затишній веранді діти зможуть розмістити дитячий столик, крісла-мішки ТМ Kidigo або будь-які інші вироби м’яких модулів для комфортного відпочинку.
  • Граючись у своєму дитячому будиночку, діти зможуть більше часу перебувати на свіжому повітрі, а не закриватися у 4-х стінах з гаджетами та комп’юторами.
  • Завдяки Будиночку Принцеси діти навчаються самостійності та відповідальності – адже їм доведеться прибирати у будинку, обладнувати свій дитячий побут.
  • Найбільша перевага Дитячого комплексу «Будиночок Принцеси» - це екологічність та безпека.

Замовляйте:
(067) 826 22 96
(063) 023 14 10
(050) 442 22 96
(044) 593 88 26

Приєднуйтесь до нас у: