Головна Про компанію KIDIGO™

Про компанію KIDIGO™

 


KIDIGO™ наша українська торгова марка, яка робить світ яскравим і цікавим. Працюючи під девізом «РОЗВАГИ З КОРИСТЮ!»  Фахівці компанії намагаються створити для кожної дитини захоплюючий, пізнавальний, здоровий і безпечний чарівний світ. 


Наш асортимент включає в себе наступне: 

 

 - Дитячі комплекси, гойдалки, каруселі, балансири, дитячі гірки, пісочниці, паровозик, машинка, дитячі будиночки та багато іншого. 

 - Спортивні комплекси, турніки, бруси, ліани, ворота та інше. 

 - Вуличні меблі: лавки, лавки, урни, садові гойдалки, арки, огорожа. 

- Альтанки та інші малі архітектурні форми нашого виробництва. 

- М'які ігрові модулі з ПВХ: конструктори, сухі басейни. Тренажери, меблі та інше.

- Дитячі скеледроми 

- Батути гімнастичні. 

- Настільний футбол. 

- Веломобили. 

- Машинки Smart Car. 

-  Зимові санки


 

З 2007 року наша компанія представляла на території нашої країни три відомих міжнародних бренду еліт-класу з Італії, Англії та Чехії. У 2008 році розуміючи, що майбутнє буде за якісним українським виробництвом, ми вирішили налагодити своє власне виробництво дитячого та спортивного обладнання. Накопичивши за три роки знань і досвіду роботи з дитячим обладнанням кращих виробників світу, ми вирішили взяти найкраще за технологією, безпеки, функціональності і впровадити цей досвід в національне виробництво під торговою маркою KIDIGO™

Ми займаємося виготовленням дитячих ігрових майданчиків, спортивно-гімнастичних комплексів, вуличних меблів, всього того, що привносить в наше життя затишок, комфорт і здоров'я. Ми хочемо, щоб кожна вулиця, кожен куточок великих міст і маленьких сіл був як будинок - рідним і безпечним. 

Спектр виробництва нашої компанії дуже широкий - дитячі майданчики (це дитячі комплекси, елементи дитячого обладнання, гойдалки, каруселі, балансир, пісочниці, будиночки та ін.), Вуличні меблі (садові комплекти, лавки, лавки, урни), спортивно-ігрове обладнання (спортивні комплекси, майданчики, спортивні елементи), альтанки для садка і будь навіси, м'які ігрові модулі, конструктори, а також шведські стінки. 

Затишні дитячі куточки, де звучить сміх, лавки і лавки для задушевних бесід, спортивні майданчики для здорової і сильної молоді, і багато іншого, що робить життя чарівної. 

Розробкою всіх комплексів, майданчиків, деталей займаються найкращі професіонали, покроково продумуючи і враховуючи всі ваші вимоги до продукції. Ми використовуємо матеріали високої якості, гарантуючи довговічність і міцність, а головне - безпека. 

Ми даруємо посмішку - дітям, безпека - батькам, спокій - бабусям і дідусям, пропонуючи широкий спектр вуличних меблів і дитячих майданчиків для поліпшення життя вже сьогодні. 

Ми впевнені, що зможемо зберегти віру і довіру до нашої продукції і послугам. Зрештою, саме завдяки вам, нашим клієнтам, ми зможемо пишатися тим, що наша продукція буде представлена в десятках міст і сіл. 

Нехай наші вулиці, парки, двори будуть сповнені фарб і веселих дитячих голосів! Ми завжди будемо робити все можливе, щоб ви залишилися задоволені нашими послугами

        Із задоволенням надамо Вам весь спектр послуг: від консультації, розрахунку, виміру до збірки та обслуговування!

 

   

 

 

Приєднуйтесь до нас у: