Головна Спортивні майданчики вуличні, дворові, шкільні

Спортивні майданчики вуличні, дворові, шкільні

Сучасні ігрові майданчики представляють собою невеличку територію, облаштовану спеціальними конструкціями, вуличними меблями, гімнастичними куточками, масажерами, турніками та батутами для веселих ігор і забав, поки батьки поблизу відпочивають за чашечкою кави або розмовою із друзями.

Спортивні майданчики – це чудове місце для захоплюючого дозвілля всієї родини, це стихія і зона комфорту і здоров’я дитини, де вона може активізувати свою рухову діяльність, зняти статичну напругу, граючись, і просто весело проводити свій час.

Ігрові майданчики можуть бути огородженими або мати вільний доступ з відкритою територією. У будь-якому разі, майданчики для дітей краще розташовувати подалі від дороги чи місця активного руху автомобілів. Конструкції, які наповнюють простір спортивного майданчика, повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості. Більше того, вони повинні забезпечити дитині змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації. На щастя, з кожним роком в Україні з’являється все більше сучасних спортивних майданчиків та ігрових комплексів, від яких у захваті не тільки діти, а й батьки.

Ігровий майданчик – це не просто територія розваг із безліччю забав на кмітливість, витривалість та вправність, це ціле містечко, у якому діти не доведеться нудьгувати, тут вони зможуть зняти напруження та активізувати свою рухову діяльність. Але перш ніж зупинити свій вибір на конкретній моделі такого спортивного міні-містечка та купити ігрові майданчики, детально ознайомтеся із усіма пропонованими варіантами та їхніми перевагами:
 

  • міні-гірки, драбинки та рукоходи підійдуть діткам від 8 до14 років (висота конструкції від 2,5 метрів),
  • багатофункціональні комплекси з пресами, стінками для скелелазіння, елементами для віджимань та гімнастичними кільцями – для старших дітей від 12 до 17 років,
  • мегакомплекси з гімнастичним обладнанням (рукоходи, шведські стінки, труби, турніки, бруси, баскетбольне кільце та інше обладнання за бажанням замовника) – для дітей від 12-17 років.


Залежно від тематики, змісту та вподобань ігровий майданчик може бути:
 

  • універсальним і складатися з певних елементів для кожної вікової групи (пісочниця, гірки, канатні доріжки, сходинки для малюків, дерев’яні будиночки для середньої групи і турніки з драбинами для старших),
  • модульним, тобто розділеним на вікові зони, що сприяє більш комфортному перебуванню на одній території зі своїми ровесниками,
  • дерев’яні конструкції для майданчика є найбільш екологічно чистим і естетичним обладнанням, вони менш травматичні і надійні, мають меншу вагу.


Ми пропонуємо широкий асортимент сучасних вуличних меблів, конструкцій для спортивного майданчика на будь-який смак і за доступною ціною.

KIDIGO™ - ваш найкращий помічник і партнер у благоустрої дитячих майданчиків!


Приєднуйтесь до нас у: