Головна Вуличні меблі Велопарковки

Велопарковки

 

 В наш час, велосипед все частіше використовується для повсякденних поїздок по місту, велопарковки забезпечують тимчасове збереження велосипедного транспорту і можуть бути встановлені біля супермаркетів, торгово-розважальних і спортивних центрів, офісів, інших громадських будівель і житлових будинків.


Як вибрати велопарковку? До вибору конструкції велопарковки слід поставитися дуже уважно. Більшість велосипедистів дуже дбайливо ставляться до своїх двоколісних друзів. Тому наша турбота про правильне зберігання велосипедів буде ними оцінена. Велосипедисти стануть вашими прихильними клієнтами.


Перш, ніж купити велопарковку, зверніть увагу на наступні чинники:


 надійність конструкції і якість кріплень;


 матеріали виготовлення і покриття;


 зовнішній вигляд виробу;


 конструкція велопапарковки має забезпечувати утримання велосипеда в вертикальному положенні. Обидва колеса повинні мати опору.


Вибір матеріалів і дизайну велопарковки безпосередньо залежить від місця її розташування та призначення.

Окрема тема - велопарковки. З одного боку, як будь-яка громадська власність, вони повинні бути бюджетними, а з іншого боку - величезну роль відіграє їх міцність і стійкість до актів вандалізму, особливо якщо територія не охороняється. З цих міркувань велопарковки часто мають досить простий дизайн, а в їх виготовленні використовуються міцні та високоякісні матеріали. Практично універсальними є металеві велопарковки: їх можна встановити де завгодно - в саду, в парку, на території комерційного закладу ... До того ж, сучасні виробники дуже спритно експериментують з комбінаціями матеріалів, покриттями і формами. Де купити велопарковку в Києві?


Сьогодні купити велопарковку в Україні не проблематично, проте для багатьох вирішальним є питання ціни. Кожен перекупник встановлює свою "накрутку" на товар, а переплачувати нікому не хочеться. Саме тому краще всього замовляти вироби від виробника. На сайті торгової марки KIDIGO ™ Ви побачите привабливі та якісні велопарковки за приємними цінами. Наш сайт пропонує велопарковки власного виготовлення, за якість яких ми готові поручитися. У їх виробництві ми використовуємо металеві труби різних діаметрів, а також кращі німецькі та іспанські фарби, грунтовки і антисептик. Придбані у нас велопарковки відрізняються стильним дизайном і дарують своїм власникам комфорт і естетичне задоволення протягом не одного десятка років.

Приєднуйтесь до нас у: