Каруселі

Карусель Circle
Карусель Circle
Зручна модель для веселої розваги компанії дітлахів.
25800 грн.
Карусель Оберталка
Карусель Оберталка
Катання на каруселях "Оберталка" - це улюблена розвага для багатьох дітей.
28100 грн.
Карусель Лабіринт
Карусель Лабіринт
Всім любителям головоломок радимо карусель «Лабіринт»
19580 грн.
Карусель Малюк
Карусель Малюк
Карусель «Малюк» оснащена кермом управління - дітки можуть самостійно обертати карусель.
13900 грн.
Карусель Медуза
Карусель Медуза
Карусель Медуза - одна з найулюбленіших дитячих розваг. На даній каруселі можна крутитися стоячи, тримаючись за поручні.
24450 грн.
Карусель зі штурвалом Нумо покрути.
Карусель зі штурвалом Нумо покрути.
Дана модель обладнана кермом - дітки самі можуть обертати карусель.
22800 грн.
Карусель Три Пелюстки
Карусель Три Пелюстки
Стандартна карусель для дитячого майданчика, яка обладнана сидячими місцями.
23950 грн.
 

Сучасні дитячі каруселі - весела розвага для дітей


Дитячі каруселі один з найулюбленіших атракціонів. Вони завжди викликають жвавий інтерес у дітей різних віків, а дорослим навівають спогади про найбільш радісний та безтурботний час в їхньому житті. Сучасні каруселі для дітей - казкові атракціони різних стилів і розмірів. На будь-якому майданчику, в будь-якому парку атракціонів, ігровому комплексі, дитячі каруселі є найважливішим елементом розважально-ігрового комплексу. Надзвичайно барвисті, яскраві, вони ваблять і дітей, і дорослих. Каруселі служать прикрасою місць відпочинку і дарують радість усім! Катання на каруселі не тільки весела розвага. Обертання в різні сторони відмінно розвиває вестибулярний апарат дитини, закладаючи основу для кращої координації рухів. Всім відомо, що майбутніх космонавтів тренують саме на каруселях, тільки обертаються вони відразу в 3-х вимірах.
 
 

Придбання каруселі - справа відповідальна. Звертайтеся до професіоналів

На сьогоднішній день дитячі каруселі займають лідируючі позиції в асортименті виробленого ігрового обладнання для відкритих майданчиків, нарівні з гойдалками. Довговічні, легкі в обслуговуванні конструкції виробляються у відповідності з найвищими стандартами безпеки. Компанія «Дукор» займається їх виготовленням протягом декількох років, приділяючи особливу увагу у виробництві якості та міцності матеріалів, адже від цього залежить не тільки термін служби, але і безпека вашої дитини. За цей час ми допомогли обрати й придбати дитячі каруселі багатьом приватним особам і організаціям: дитячим садкам, громадським виховним закладам, готелям і пансіонатам.

Як забути чудове відчуття вітру, що б'є в обличчя і пейзажу, від якого голова йде кругом! Недарма каруселі - одна з найулюбленіших розваг дітвори та джерело незабутніх вражень.

Каруселі-трохи історії

Атракціон згадується на святах XVI сторіччя, які замінили лицарські турніри. Найчастіше вони включали в себе показові кінні виступи та балети. До речі, в ті часи слово «карусель» було чоловічого роду. А в XVIII сторіччі завдяки французьким інженерам з'являються перші механічні конструкції, де відвідувачам пропонували вразити списом мішень або зняти зі стовпів кільця. З плином часу конструкція спрощувалася, поки не дійшла до знайомого нам з дитинства вигляду.

Важливий елемент ігрового майданчика 

Карусель з рівним успіхом застосовується для облаштування дворових, паркових майданчиків, а також дитячих садків та літніх таборів відпочинку. Це незамінний атрибут для розваги і психофізичного розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Завдяки цьому атракціону тренується вестибулярний апарат і координація рухів, а також підвищується розвиток соціалізації дитини, оскільки він є елементом групового використання.


Розрізняють такі типи:

  • спрощені замінники тренажерів, так звані «барабани»;
  • майданчики з тримачами;
  • з сидіннями-стільчиками і центральним кріпленням;
  • комбіновані.  


Як правильно придбати дитячу карусель?

Під час вибору обладнання для ігрового майданчика в першу чергу слід звернути увагу на вікову категорію дітей. Для дитсадка більше підійдуть «Три пелюстки», «Оберталка» або «Нумо покрути» з віковим обмеженням від 2 до 7 років. А для літнього табору, де відпочивають діти біль старшого віку, ідеально підійдуть «Медуза», «Малюк» і «Лабіринт». Крім того, «Пташка», «Малюк» і «Вихор» будуть оптимальними для маленьких майданчиків.  


Вигідна пропозиція


У нас ви можете купити дитячі каруселі, їх ціна вас приємно здивує. А доставка в будь-яку точку Києва та України, в тому числі в Одесу, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків і Львів, забезпечить додатковий комфорт при покупці.

Приєднуйтесь до нас у: