Каруселі

Карусель Circle
Карусель Circle
Зручна модель для веселої розваги компанії дітлахів.
24299 грн.
Карусель Лабіринт
Карусель Лабіринт
Всім любителям головоломок радимо карусель «Лабіринт»
17974 грн.
Карусель Малюк
Карусель Малюк
Карусель «Малюк» оснащена кермом управління - дітки можуть самостійно обертати карусель.
13369 грн.
Карусель Медуза
Карусель Медуза
Карусель Медуза - одна з найулюбленіших дитячих розваг. На даній каруселі можна крутитися стоячи, тримаючись за поручні.
22006 грн.
Карусель зі штурвалом Нумо покрути.
Карусель зі штурвалом Нумо покрути.
Дана модель обладнана кермом - дітки самі можуть обертати карусель.
22324 грн.
Карусель Три Пелюстки
Карусель Три Пелюстки
Стандартна карусель для дитячого майданчика, яка обладнана сидячими місцями.
23950 грн.
 

Сучасні дитячі каруселі - весела розвага для дітей


Дитячі каруселі один з найулюбленіших атракціонів. Вони завжди викликають жвавий інтерес у дітей різних віків, а дорослим навівають спогади про найбільш радісний та безтурботний час в їхньому житті. Сучасні каруселі для дітей - казкові атракціони різних стилів і розмірів. На будь-якому майданчику, в будь-якому парку атракціонів, ігровому комплексі, дитячі каруселі є найважливішим елементом розважально-ігрового комплексу. Надзвичайно барвисті, яскраві, вони ваблять і дітей, і дорослих. Каруселі служать прикрасою місць відпочинку і дарують радість усім! Катання на каруселі не тільки весела розвага. Обертання в різні сторони відмінно розвиває вестибулярний апарат дитини, закладаючи основу для кращої координації рухів. Всім відомо, що майбутніх космонавтів тренують саме на каруселях, тільки обертаються вони відразу в 3-х вимірах.
 
 

Придбання каруселі - справа відповідальна. Звертайтеся до професіоналів

На сьогоднішній день дитячі каруселі займають лідируючі позиції в асортименті виробленого ігрового обладнання для відкритих майданчиків, нарівні з гойдалками. Довговічні, легкі в обслуговуванні конструкції виробляються у відповідності з найвищими стандартами безпеки. Компанія «Дукор» займається їх виготовленням протягом декількох років, приділяючи особливу увагу у виробництві якості та міцності матеріалів, адже від цього залежить не тільки термін служби, але і безпека вашої дитини. За цей час ми допомогли обрати й придбати дитячі каруселі багатьом приватним особам і організаціям: дитячим садкам, громадським виховним закладам, готелям і пансіонатам.

Як забути чудове відчуття вітру, що б'є в обличчя і пейзажу, від якого голова йде кругом! Недарма каруселі - одна з найулюбленіших розваг дітвори та джерело незабутніх вражень.

Каруселі-трохи історії

Атракціон згадується на святах XVI сторіччя, які замінили лицарські турніри. Найчастіше вони включали в себе показові кінні виступи та балети. До речі, в ті часи слово «карусель» було чоловічого роду. А в XVIII сторіччі завдяки французьким інженерам з'являються перші механічні конструкції, де відвідувачам пропонували вразити списом мішень або зняти зі стовпів кільця. З плином часу конструкція спрощувалася, поки не дійшла до знайомого нам з дитинства вигляду.

Важливий елемент ігрового майданчика 

Карусель з рівним успіхом застосовується для облаштування дворових, паркових майданчиків, а також дитячих садків та літніх таборів відпочинку. Це незамінний атрибут для розваги і психофізичного розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Завдяки цьому атракціону тренується вестибулярний апарат і координація рухів, а також підвищується розвиток соціалізації дитини, оскільки він є елементом групового використання.


Розрізняють такі типи:

  • спрощені замінники тренажерів, так звані «барабани»;
  • майданчики з тримачами;
  • з сидіннями-стільчиками і центральним кріпленням;
  • комбіновані.  


Як правильно придбати дитячу карусель?

Під час вибору обладнання для ігрового майданчика в першу чергу слід звернути увагу на вікову категорію дітей. Для дитсадка більше підійдуть «Три пелюстки», «Оберталка» або «Нумо покрути» з віковим обмеженням від 2 до 7 років. А для літнього табору, де відпочивають діти біль старшого віку, ідеально підійдуть «Медуза», «Малюк» і «Лабіринт». Крім того, «Пташка», «Малюк» і «Вихор» будуть оптимальними для маленьких майданчиків.  


Вигідна пропозиція


У нас ви можете купити дитячі каруселі, їх ціна вас приємно здивує. А доставка в будь-яку точку Києва та України, в тому числі в Одесу, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків і Львів, забезпечить додатковий комфорт при покупці.

Приєднуйтесь до нас у: