Головна Дитячі ігрові майданчики Інші дитячі елементи

Інші дитячі елементи

Рахівниця
Рахівниця
Суміщайте веселі ігри на свіжому повітрі і навчання арифметиці на нашому новому елементі!
4500 грн.
Дитячий будиночок
Дитячий будиночок
Дитячі будиночкаи дають малюкам особистий простір, а також місце для відпочинку та ігор з ровесниками.
18975 грн.
Дитячий будиночок  Веранда
Дитячий будиночок Веранда
Цей милий і барвистий дитячий будиночок подарує радість будь-якій дитині
11825 грн.
Дитячий столик
Дитячий столик
Приємний дизайн і функціональність такого столика, безсумнівно, сподобається Вашій дитині.
3850 грн.
Паровоз
Паровоз
Цей барвистий і захоплюючий паровоз додасть різноманітності ігровому майданчику.
55200 грн.
 

Елементи для дитячих майданчиків


K
IDIGO  пропонує великий вибір елементів для дитячих майданчиків: дитячі будиночки, автомобілі, паровозики, столики. Наше устаткування дозволить створити неповторний дитячий майданчик для Ваших дітей.


Яскраві, барвисті елементи для майданчиків дозволять вашій дитині відчути себе в ролі водія автомобіля або навіть машиніста паровоза. Дитячий будиночок - захистить дитину від палючого сонця, вітру і дощу. Під час виробництва використовуються матеріали виключно високої якості і надійності. Обладнання розраховане на різний вік дітей.


Всі знають, яку роль у розвитку дітей відіграють атракціони. Сучасні ігрові майданчики радують різноманіттям форм і яскравістю кольорів. Гойдалки у вигляді казкових тварин, зручні гойдалки, дитячі столики і будиночки, паровозики, всілякі ігрові комплекси з таємничими переходами, підвісними містками, канатами та іншим - все, на що здатна дизайнерська думка, легко і швидко втілюється у життя. Але все це підходить для бешкетників більш старшого віку, а що ж робити найменшим?


Інші елементи дитячих майданчиків - чарівна країна Фантазія


З раннього віку ми навчаємо дитину не тільки пізнавати світ, а й намагаємося прищепити перші навички існування в ньому. Для цієї мети використовуються розвиваючі ігри, які допомагають малюкові освоїти комунікативні навички, познайомитися з різними поняттями, присутніми в дорослому світі. І в цьому нелегкому, але цікавому процесі незамінною є 
KIDIGO™ . Ми пропонуємо наступні компоненти ігрових майданчиків:

  • автомобілі;
  • дитячі столики;
  • дитячі будиночки;
  • веранди;
  • паровозики.


«Автомобіль» являє собою будиночок з гіркою і драбинкою для дітей від 3 до 12 років. «Паровозик» розрахований на ту ж вікову категорію, а «Будиночок» і «Веранда» підійдуть для малюків 2-6 років. «Столик» розрахований на дітвору від 2 до 7 років і вміщує не більше восьми осіб. Ці елементи дозволять вашій дитині зануритися у «дорослий світ» і приміряти на себе різні ролі.


Наш принцип - надійність та довговічність


Вся продукція KIDIGO™ надзвичайно високої якості. Під час виготовлення використовується український клеєний брус, металеві труби різних діаметрів, водостійка фанера, а також фарби, ґрунтовки та антисептики виробництва Німеччини та Іспанії.
 


Океан щастя з доставкою додому


У нас ви можете купити дитячі будиночки та інші елементи для ігрового майданчика. Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати оптимальне рішення з урахуванням ваших умов та побажань. А потім ми доставимо ваш товар до Києва, Одеси, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Львова та багатьох інших міст України.

Приєднуйтесь до нас у: