Головна Дитячі ігрові майданчики Гойдалки-балансир

Гойдалки-балансир

Гойдалка балансир Старт з металевим каркасом
Гойдалка балансир Старт з металевим каркасом
Класична модель гойдалки-балансир, але вона була посилена металевим каркасом.
9358 грн.
Гойдалка-балансир Класік
Гойдалка-балансир Класік
Гойдалка-балансир "Класик" - зручна безкаркасна гойдалка для дітей.
9277 грн.
Гойдалка балансир Хвиля
Гойдалка балансир Хвиля
Гойдалка-балансир "Хвиля" виконана з міцних металевих труб, з пластиковими сидіннями.
7082 грн.
Гойдалка балансир Коромисло
Гойдалка балансир Коромисло
Незвичайна форма моделі дає діткам можливість кататися з різною амплітудою і швидкістю.
6664 грн.
Гойдалка балансир Еліт
Гойдалка балансир Еліт
Гойдалка-балансир "Еліт" виконана в сучасному стилі, відрізняється особливою міцністю і безпекою.
9004 грн.
Гойдалка балансир Cars
Гойдалка балансир Cars
Дана гойдалка дуже сучасна і стильна, це робить її як розвагою, так і прикрасою для майданчика.
14825 грн.
Гойдалка-балансир Wood Go
Гойдалка-балансир Wood Go
Дана гойдалка дуже сучасна і стильна, це робить її як розвагою, так і прикрасою для майданчика.
7506 грн.
Гойдалка балансир Classic Short
Гойдалка балансир Classic Short
Дана гойдалка дуже сучасна і стильна, це робить її як розвагою, так і прикрасою для майданчика.
7133 грн.
Гойдалка балансир Funny
Гойдалка балансир Funny
Компактна модель, цікавий дизайн.
6108 грн.
 

Гойдалки і гойдалки-балансири - улюблена дитяча розвага  

Гойдалки-балансири - це ще один неодмінний атрибут дитячого майданчика. Той самий старий добрий знайомий, але більш сучасного вигляду. Завдяки інженерним і дизайнерським розробкам гойдалки-балансири отримали привабливі форми різних модифікацій. Інтерес малюків до даного виду розваг посилюється за рахунок сидінь, виконаних у вигляді якої-небудь тварини або автомобіля, що дозволяють катання удвох, а іноді - і вчотирьох. Гойдалки-балансири також сприяють виробленню у дітей почуття рівноваги. А завдяки тому, що вони піднімаються на невелику висоту, ризик травмування зведений, практично, до нуля.

Конструктивні особливості гойдалок-балансирів дозволяють встановлювати їх в парках дитячих атракціонів, на дитячих ігрових майданчиках, дачних ділянках, ігрових комплексах, у подвір’ях  багатоповерхових будинків і котеджів. До того ж, їх дизайн відіграє чималу роль в облаштуванні зовнішнього вигляду території. Якщо ви бажаєте придбати гойдалки-балансири, то оптимальне співвідношення ціни і якості, плюс зручна форма доставки зацікавлять, як приватних користувачів, так і будь-яку організацію. А асортимент, що відрізняється різноманітністю кольорів і моделей, задовольнить найвибагливішого споживача. Крім того, у нас Ви можете замовити дитячі пісочниці під замовлення  

Наші предки недарма казали: рух дорівнює життя. З перших днів малюки прагнуть пізнавати навколишній світ. Свіже повітря і рухова активність стимулюють адаптивні процеси дитячого організму, змушують його швидше розвиватися. Дитина постійно прагне розширити межі досліджуваного простору, йому тісно в квартирі. Ігри переносяться на вулицю, де улюбленим місцем відразу стає дитячий майданчик.

Гойдалки-балансир - рухливі ігри як інструмент гармонійного розвитку

Існує величезна кількість ігор, що сприяють розвитку необхідних комунікативних та соціальних навичок, тренують увагу, пам'ять і мову. Але не менш важливим є і фізичний аспект розвитку малюка. І в цьому на допомогу батькам приходять ігрові майданчики.


Одним з найпопулярніших елементів завжди були гойдалки. Всі їхні різновиди - гойдалки, маятники, каруселі та гойдалки-балансири - сприяють зміцненню опорно-рухового і вестибулярного апаратів. Розгойдуючись, діти вчаться тримати рівновагу, удосконалюють координацію рухів. А також привчаються погоджувати свої дії з іншими.

Нові тенденції у створенні ігрових майданчиків

Сучасні гойдалки-балансири - відмінний елемент будь-якого ігрового майданчика. Інженерна і дизайнерська думка постійно розвивається, наділяючи дитячі атракціони новими привабливими формами. Це дозволяє не тільки дарувати радість дітям, але й суттєво прикрасити територію. Конструкція передбачає різні, але однаково стійкі до впливу зовнішнього середовища матеріали. Завдяки просоченню та якісному забарвленню, дерев'яні деталі чудово витримують перепади температури і вологості, а також є стійкими до руйнівної дії сонячних променів. А закруглені краї і мала висота підйому сидіння роблять їх безпечними для дітей.


KIDIGOTM
 - ваш надійний партнер


У нас ви можете придбати гойдалки-балансири, як для дачі, так і для великих майданчиків. Ми пропонуємо великий вибір рішень і доставимо вашу покупку в будь-який куточок України, в тому числі в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків, Донецьк, Львів.

 

Приєднуйтесь до нас у: