Головна Дитячі ігрові майданчики Пластикові спуски

Пластикові спуски

Гірка пластикова 1,5 м
Гірка пластикова 1,5 м
Гірка представлена в синьому, жовтому, червоному і зеленому кольорі.
3700 грн.
Гірка склопластикова KIDIGO Хвиля 1,2 м
Гірка склопластикова KIDIGO Хвиля 1,2 м
Гірка виконана з високоякісних матеріалів стійких до вицвітання під впливом сонячних променів.
13827 грн.
Гірка пластикова 1,2 м
Гірка пластикова 1,2 м
Гірка представлена в синьому, жовтому, червоному і зеленому кольорі.
2800 грн.
Гірка склопластикова Каскад 1,5 м
Гірка склопластикова Каскад 1,5 м
Ідеально гладка поверхня дозволяє скочуватися з максимальним комфортом.
20160 грн.
Гірка склопластикова Пряма KIDIGO  1,2 м
Гірка склопластикова Пряма KIDIGO 1,2 м
Завдяки новітнім технологіям, гірки мають міцність і безпечні для здоров'я.
12840 грн.
Гірка склопластикова Спіраль 1,5м
Гірка склопластикова Спіраль 1,5м
Гірка, призначена для захоплюючого і швидкого спуску по ній дітей. Дітям цей спуск принесе величезне задоволення.
15800 грн.
 

Незамінним елементом будь-якого ігрового майданчика для дітей є гірка. KIDIGO™  пропонує великий вибір безпечних пластикових гірок різної висоти і кольору.


Пластикові дитячі гірки ваблять до себе всіх дітлахів, адже тут можна не просто кататися, а й влаштовувати цілі змагання. Наші гірки дуже високої якості, це робить їх стійкими до впливу зовнішніх факторів, зношуванню матеріалу і стійкими до навантажень.


Така гірка не нагрівається на сонці та не обпікає влітку ніжки дитини. Гірка стане не тільки відмінною розвагою дитини, але і можливістю відпочинку для батьків. Адже під час катання на пластиковій гірці дитина повністю захищена і знаходиться в безпеці.


Запитайте у будь-якої дитини, який елемент дитячого майданчика подобається їй найбільше, і вона, не замислюючись, обере гірку. Адже це захоплююче відчуття вільного падіння! Що може бути кращим: забратися на самий верх по крутій драбинці, сісти на майданчику, подивитися на всіх зверху вниз, відштовхнутися ... Або долаючи слизький спуск, залізти туди, звідки спустився. Знайомі спогади, чи не так?


Звичайно, на високі радянські гірки малюків не завжди пускали. А маленькі стояли не у кожному дворі. Але, на щастя, часи змінюються.


Гірки дитячі пластикові - сучасне обладнання для дитячих майданчиків


Впливу ігрового процесу на розвиток дитини присвячено безліч статей і солідних наукових праць. Давно відомо, що ігри з однолітками дозволяють активно розвивати всі грані особистості, формувати навички спілкування, тренувати пам'ять, увагу і логіку. А також розвивати і зміцнювати опорно-руховий апарат.


Гірки відіграють в цьому аж ніяк не останню роль. Користуючись незмінною популярністю, вони збирають навколо себе дітвору, тим самим соціалізуючи та навчаючи поведінці в колективі. Драбинки - відмінна вправа для рук і ніг, а верхній майданчик навчає не боятися висоти.


Якщо раніше спускове полотно виготовляли з заліза, яке в сонячний жаркий день обпікало ноги, то зараз найбільш популярними є пластикові дитячі гірки. Вони роками не втрачають колір і гладкість, міцні, легкі і безпечні. Крім того, лиття дозволяє надавати їм складні форми.


Широкий асортимент і доставка по всій Україні


KIDIGO™
 
 пропонує вашій увазі:

  • пластикові гірки висотою від 0,6 до 1,5 м різних кольорів;
  • подвійні гірки;
  • гірки зі склопластику;
  •  гірку-«спіраль».

У нас ви можете купити пластикові гірки, ціна на які вас приємно здивує. Замовте зараз, і ми негайно привеземо її вам. Одеса, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і Львів - це далеко не повний список міст, куди ми доставляємо свою продукцію. 

Приєднуйтесь до нас у: