Гірки

Гірка пластикова 1,5 м
Гірка пластикова 1,5 м
Гірка представлена в синьому, жовтому, червоному і зеленому кольорі.
3300 грн.
Гірка пластикова KIDIGO™ подвійна h-1,5 м
Гірка пластикова KIDIGO™ подвійна h-1,5 м
Надійна, легка, приваблива гірка виготовлена з високоякісного матеріалу.
4812 грн.
Скат пластиковий KIDIGO™ Хвиля 1,2 м
Скат пластиковий KIDIGO™ Хвиля 1,2 м
Гірка виконана з високоякісних матеріалів стійких до вицвітання під впливом сонячних променів.
8845 грн.
Гірка пластикова 1,2 м
Гірка пластикова 1,2 м
Гірка представлена в синьому, жовтому, червоному і зеленому кольорі.
2400 грн.
Гірка склопластикова KIDIGO™ Хвиля H-1,5 м
Гірка склопластикова KIDIGO™ Хвиля H-1,5 м
Ідеально гладка поверхня дозволяє скочуватися з максимальним комфортом.
12070 грн.
Гірка склопластикова KIDIGO™ H 1,2 м
Гірка склопластикова KIDIGO™ H 1,2 м
Завдяки новітнім технологіям, гірки мають міцність і безпечні для здоров'я.
7680 грн.
Гірка склопластикова  KIDIGO™ Спіраль  H-1,5м
Гірка склопластикова KIDIGO™ Спіраль H-1,5м
Гірка, призначена для захоплюючого і швидкого спуску по ній дітей. Дітям цей спуск принесе величезне задоволення.
11120 грн.
 

Незамінним елементом будь-якого ігрового майданчика для дітей є гірка. KIDIGO™  пропонує великий вибір безпечних пластикових гірок різної висоти і кольору.


Пластикові дитячі гірки ваблять до себе всіх дітлахів, адже тут можна не просто кататися, а й влаштовувати цілі змагання. Наші гірки дуже високої якості, це робить їх стійкими до впливу зовнішніх факторів, зношуванню матеріалу і стійкими до навантажень.


Така гірка не нагрівається на сонці та не обпікає влітку ніжки дитини. Гірка стане не тільки відмінною розвагою дитини, але і можливістю відпочинку для батьків. Адже під час катання на пластиковій гірці дитина повністю захищена і знаходиться в безпеці.


Запитайте у будь-якої дитини, який елемент дитячого майданчика подобається їй найбільше, і вона, не замислюючись, обере гірку. Адже це захоплююче відчуття вільного падіння! Що може бути кращим: забратися на самий верх по крутій драбинці, сісти на майданчику, подивитися на всіх зверху вниз, відштовхнутися ... Або долаючи слизький спуск, залізти туди, звідки спустився. Знайомі спогади, чи не так?


Звичайно, на високі радянські гірки малюків не завжди пускали. А маленькі стояли не у кожному дворі. Але, на щастя, часи змінюються.


Гірки дитячі пластикові - сучасне обладнання для дитячих майданчиків


Впливу ігрового процесу на розвиток дитини присвячено безліч статей і солідних наукових праць. Давно відомо, що ігри з однолітками дозволяють активно розвивати всі грані особистості, формувати навички спілкування, тренувати пам'ять, увагу і логіку. А також розвивати і зміцнювати опорно-руховий апарат.


Гірки відіграють в цьому аж ніяк не останню роль. Користуючись незмінною популярністю, вони збирають навколо себе дітвору, тим самим соціалізуючи та навчаючи поведінці в колективі. Драбинки - відмінна вправа для рук і ніг, а верхній майданчик навчає не боятися висоти.


Якщо раніше спускове полотно виготовляли з заліза, яке в сонячний жаркий день обпікало ноги, то зараз найбільш популярними є пластикові дитячі гірки. Вони роками не втрачають колір і гладкість, міцні, легкі і безпечні. Крім того, лиття дозволяє надавати їм складні форми.


Широкий асортимент і доставка по всій Україні


KIDIGO™
 
 пропонує вашій увазі:

  • пластикові гірки висотою від 0,6 до 1,5 м різних кольорів;
  • подвійні гірки;
  • гірки зі склопластику;
  •  гірку-«спіраль».

У нас ви можете купити пластикові гірки, ціна на які вас приємно здивує. Замовте зараз, і ми негайно привеземо її вам. Одеса, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і Львів - це далеко не повний список міст, куди ми доставляємо свою продукцію. 

Приєднуйтесь до нас у: