Головна Спортивна площадка Спортивні елементи Ворота футбольні без сітки

Ворота футбольні без сітки 22-13-03.1/3

Код 22-13-03.1/3
Розмір 7,5х1,6х2,5
Ціна: 8900 грн.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

 Футбольні ворота використовуються, як елемент спортивного обладнання для спортивних і дитячих майданчиків. Товар продається без сітки.

Матеріали 


Для виробництва ми використовуємо матеріали виключно високої якості і надійності. 

1) Металеві труби різних діаметрів 

2) Кращі німецькі та іспанські фарби, грунтовки та антисептик 

Для додання насиченого відтінку і стійкості металевим елементам, ми фарбуємо їх елітними глянцевими фарбами іспанського виробництва. Перед фарбуванням метал обов'язково грунтується. 

Вікові обмеження 

 

Футбольні ворота розраховані на використання дітьми всіх вікових груп.

 

 

 

Футбол – це гра, яка підкорила мільйони людей у різних куточках планети. Вона є найулюбленішим і популярнішим видом спорту не лише в Україні, а й в усьому світі. Змалечку діти відвідують футбольні секції чи просто грають у футбол на своїх майданчиках у дворі, а їхні батьки мріють про те, що одного дня їхній хлопчик стане справжнім чемпіоном. Футбол, як і інші рухливі ігри, дає змогу дітям вивільнити накопичену енергію після занять у школі, відволіктися від уроків, отримати заряд бадьорості та позитиву і, зрештою, відпочити у колі друзів. Поганяти у футбол з друзями – це набагато краще, аніж сидіти за комп’ютерними іграми. Живе спілкування під час гри та активний фізичний розвиток, який дає дітям футбол, – справжній порятунок для сучасного покоління.

Із сучасним якісним обладнанням для спорту від КIDIGO ви зможете організувати незабутню гру та активне дозвілля у будь-якому місці. Якісні футбольні ворота і м’яч – найголовніші атрибути улюбленої мільйонами гри. Це свого роду трофеї, за які борються гравці протягом усього матчу.

Ворота футбольні для дітей, як правило, менші за розміром ніж звичайні дорослі, адже маленькому голкіперу буде важко впоратися із захистом воріт, які за розміром призначені для дорослого чоловіка. Ворота обов’язково мають бути надійно закріплені і виготовлені із легких матеріалів з дотриманням усіх норм і стандартів.

У нас ви знайдете все необхідне для перевтілення вашого майданчика у справжній рай для дітей та батьків. Окрім футбольних, ми можемо запропонувати ворота для хокею та міні-футболу. Уся представлена продукція доступна за ціною, надійна, безпечна, довговічна, одним словом, чудово підходить для використання та інтенсивної експлуатації на дитячих майданчиках. Якщо ви вирішили купити футбольні ворота чи інше оснащення для дитячого спортивного майданчика, переконайтеся, що усі елементи надійно з’єднані і не можуть завдати шкоди.

Футбольні ворота для дітей викoристовуються як eлемент спортивного oбладнання для споpтивних і дитячих майдaнчиків. У виробництві Kidigoвикористовує матeріали виключно виcокої якоcті і надійнoсті:
 

  • металeві труби різниx діаметpів,
  • фaрби, грунтовки та aнтисептик європейських виробників.


Купити футбольні ворота від торгової марки КIDIGO – значить віддати перевагу новітнім технологіям і європейській якості, адже конструкція має спеціальне захисне покриття і виготовлена із матеріалів, які гарантують стійкість до будь-яких кліматичних умов.

  • Доставка по Києву здійснюється за рахунок покупця
  • Доставка в регіони здійснюється за тарифами «Нової Пошти»
  • Самовивіз зі складу компанії
  • Монтаж продукції здійснюється за додаткову плату
  • Можливість монтажу і збірки виробів поза Києва та Київської області обмовляється заздалегідь з менеджером компанії
  • За рахунком через будь-який банк України або в офісі компанії
  • Для оформлення замовлення потрібна передоплата або повна оплата за товар
  • Доставка та відвантаження вироби здійснюється після 100% оплати
Приєднуйтесь до нас у: