Головна Садові і вуличні меблі

Садові і вуличні меблі

У сучасному ритмі життя дуже важливо знаходити час для відпочинку, щоб наповнитися життєвою силою і енергією. Причому відпочинок на свіжому повітрі – один з найкращих варіантів корисного проведення часу. Для підростаючого покоління – тим більше. Але проста прогулянка в парку чи на території дошкільного навчального закладу навряд чи зацікавить маленьких непосид. Адже їх потрібно зацікавити: і щоб гарно було, і весело, і барвисто, і зручно, і захоплююче-емоційно… І все це, звісно – на свіжому повітрі!
 

Наша компанія пропонує найрізноманітніші сучасні вуличні меблі під торговою маркою KIDIGO™ для облаштування території дитсадочка, приватного будинку, яка для дітлахів стане улюбленим місцем проведення часу, та ще й прикрасять дворову територію. Усі вироби відрізняються міцністю, стійкістю до вологи та інших атмосферних впливів, безпекою для дитини і надійністю.
 

Ми виготовляємо садові меблі, купити які можна за привабливими цінами і практично в будь-якому населеному пункті України.
 

  • Вуличними дерев’яними лавками.


Благоустрій дворової території, парку неможливо уявити без установки зручних садових меблів, зокрема - лавок. Призначені для відпочинку, вони, до того ж, виконують декоративну роль, прикрашаючи територію, на якій розміщені. Ми реалізуємо найрізноманітніші варіанти «дорослих» і дитячих садових меблів такого типу у Києві (і не тільки): зі спинками і без, у комплекті зі столиком і як самостійний предмет меблів.
 

  • Дерев’яними садовими гойдалками.


Дерев’яні садові гойдалки - прекрасная можливість створити затишне місце для відпочинку на території приватного будинку, дачі чи навіть парку. Усі моделі таких садових меблів торгової марки KIDIGO™ - безпечні і надійні, з ретельно обробленими швами - для безпечного гойдання дітей, а також відрізняються стильним дизайном. Такі меблі для саду можуть стати прикрасою будь-якої садової ділянки чи прибудинкової території.

  • Урнами для сміття.


Дані конструкції допомагають вирішити проблему чистоти і порядку, а значить – і комфорту жителів будь-якого населеного пункту. Урни для сміття потрібні скрізь – і у скверах, у на подвір’ях багатоповерхівок, приватних будинків, шкіл, і на території поблизу офісних та адміністративних будівель, і просто на вулицях. Від їх кількості залежить якість життя мешканців усього населеного пункту, окремого району чи вулиці.

  • Вхідними арками.


Новому дитячому ігровому чи спортивному майданчику завершеного вигляду нададуть не тільки садові меблі з дерева, але й оригінальна вхідна арка. Ця яскрава деталь не тільки позначить вхід на територію, але й притягуватиме увагу однією своєю присутністю.
 

  • Тіньовими навісами для дитячих садочків.


Садові меблі не можуть захистити дітей, які перебувають на прогулянці, від сонячного проміння, дощу, снігу і вітру. З цим завданням чудово справляються тіньові навіси для дитсадків. Вони є обов’язковим атрибутом облаштування групового дитячого майданчика. Звісно, така конструкція повинна бути не тільки достатньо вмісткою, безпечною, але й відрізнятися яскравим і цікавим для діток дизайном.
 

  • Огорожами.


Територія подвір’я біля багатоповерхових будинків, наприклад, як правило, поділяється на різні зони в залежності від вікових інтересів мешканців. Виділити ігровий майданчик для наймолодших діток, спортивну зону для школярів або куточок для спокійного відпочинку допоможуть паркани KIDOGO™!
 

Меблі для саду KIDOGO™ актуальні як на території приватного будинку, так і багатоповерхівки, а також у парках, скверах.

 
Приєднуйтесь до нас у: