Головна Дитячі ігрові майданчики Дитячі ігрові комплекси

Дитячі ігрові комплекси

 

Дитячі ігрові комплекси в своїй більшості мають спортивну спрямованість і дозволяють організовувати спортивно-ігрові розваги на повітрі відразу для великих груп дітей. Вони складаються зі всіляких сходів, лабіринтів, турніків, і, звичайно ж, гірок, дитячих гойдалок та інших захоплюючих атракціонів.

Види дитячих ігрових комплексів

Ігрові комплекси для дітей розраховані для установки, як усередині, так і поза приміщеннями. Ігрові комплекси для вулиці - конструкція складна та наповнена. Складовими елементами комплексів можуть бути дитячі гірки, переходи, лабіринти, рукоходи, турніки, всі можливі драбинки і перекладини. У цьому випадку діти отримують можливість розвивати свою спритність, координацію рухів і фізичну силу. Крім того, зміцнюється характер дитини, виховується почуття взаємодопомоги. Іншими словами, дитячі комплекси допомагають стати сильнішими, витривалішими та спритними. Тут вам і спілкування, і гра, і тренування – тобто, своєрідне «три в одному».

Дитячі ігрові комплекси чудово вписуються в будь-який ландшафт, вони не залишать байдужим жодної дитини, а батьки можуть спокійно відпочивати, не побоюючись за своїх дітей. Це обладнання не тільки робить більш привабливим зовнішній вигляд дитячого майданчика, воно ще й безпечно з екологічної точки зору, так як виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють небезпечних речовин у результаті тривалого впливу сонячних променів або атмосферних опадів. Захисне покриття забезпечує додаткову безпеку, адже поверхня майданчика закривається матами, виготовленими з пористої гранульованої гуми з вологостійким просоченням. Це гумове покриття чудово захищає у разі падіння та не ковзає в мокру погоду. Різнобарвне покриття робить ігровий майданчик ще більш цікавим. До того ж дітям з порушенням зору буде легше орієнтуватися у випадку контрастного поєднання кольорів. Іншими словами, всі ігрові дитячі комплекси мають високий рівень безпеки і дитина не зможе отримати серйозних травм та забоїв.

Ігрові комплекси та ігрове обладнання не тільки допомагає дітям знайомитися, спілкуватися і весело проводити час, а й дозволяє батькам не опікати надмірно своїх дітей, що особливо недоречно під час ігор з однолітками. А завдяки тому, що таке ігрове обладнання має мало закритих елементів, спостерігати за дітьми зовсім не складно навіть на відстані (з лавки для відпочинку).

Дитячі ігрові спортивні комплекси можна використовувати в квартирі або на дачі. Зробіть щасливою свою дитину!

Приєднуйтесь до нас у: