Головна Дитячі санки

Дитячі санки

Снігохід «Спорт Люкс» blue
Снігохід «Спорт Люкс» blue
Дитячий снігохід у вигляді мотоцикла дуже зручний у використанні і відмінна розвага для дітей.
3410 грн.
Снігохід «Спорт Люкс» black
Снігохід «Спорт Люкс» black
Ці санки стануть прикрасою будь-якого дитячого двору! Вони дуже красиві і зручні.
3410 грн.
Снігохід «Спорт Люкс» green
Снігохід «Спорт Люкс» green
Дитячий снігохід - мотоцикл, дуже красивий і стильний. Йде в трьох кольорах.
3410 грн.
Снігохід «Вело»
Снігохід «Вело»
Дитячий снігохід - відмінне зимова розвага для будь-якої дитини.
2420 грн.
Снігохід «Авто»
Снігохід «Авто»
Снігохід для дітей зроблений з міцного каркаса, керма і м'якого комфортного сидіння.
2420 грн.
Cанки алюмінієві
Cанки алюмінієві
Санки алюмінієві дуже легкі і компактні, а також для зручності їх можна складати.
1650 грн.
Скутер - самокат 2 в 1
Скутер - самокат 2 в 1
Багатофункціональний розвага для дітей, взимку може бути Скутером, а влітку легко перетворитися на Самокат.
1430 грн.

Дитинство без санчат неможливе!


Санки для дітей – найкраща зимова розвага! Жодне дитинство не минає без веселих забав і катань на санчатах. Скільки яскравих емоцій та незабутніх вражень може подарувати цей дивний і давній людський винахід. Головне – знати, які санчата будуть для вашого малюка безпечними та подарують йому лише радість і гарні спогади. Сьогодні вибір дитячих санок у Києві дуже великий – від простих дерев’яних на металевому каркасі до надсучасних складних машин з автоматичним управлінням і гальмівними системами.
 

Як вибрати зимові санки?


Під торговою маркою KIDIGO ми пропонуємо якісні та безпечні товари для ваших дітей, зокрема санки дитячі у широкому асортименті: улюблені класичні моделі та модернізовані снігоходи, снігокати і компактні складані алюмінієві санчата. В основному усі вироби відрізняються між собою за матеріалом виготовлення. Вони бувають: металеві, дерев’яні та пластикові. Проте перш ніж купити санки для свого малюка, слід врахувати такі нюанси:
 

  • Вік дитини, для якої купуєте транспортний засіб. Маленьким дітям до 2-х років краще купувати санки дитячі зі зручною і високою спинкою, пасками безпеки, підніжками та ручкою-кермом для дорослого, який при необхідності зможе міняти положення санчат.
  • Матеріал виготовлення – від цього залежить довговічність виробу, його вага та зручність експлуатації.
  • Характер катання на санчатах. Малюки до 2-х років катаються під наглядом батьків, а діти старшого віку полюбляють більш екстремальні види катання.
  • Можливість трансформації моделі за рахунок окремих комплектуючих.
  • Компактність.
  • Металеві санки – найбільш міцні, практичні, довговічні та морозстійкі. Пластикові санки виготовляються у найрізноманітніших варіаціях, мають різну комплектацію, легкі та зручні в експлуатації. Дерев’яні санчата менш практичні, вони поступаються по міцності металу і при екстремальному катанні швидко псуються.
  • Дитячі санки повинні бути стійкими, без гострих кутів та інших небезпечних елементів, які можуть завдати шкоду дитині. Також варто звернути увагу на якість з’єднувальних швів та кріплення. Для тих, кому вдома бракує місця для санчат та їх компактного зберігання, найкращий варіант покупки – складані санки.


Під торговою маркою KIDIGO ви можете придбати найпопулярніші моделі санчат для дівчат і хлопчат! Купувати у нас дитячі санки за доступною ціною і кататися на них – одне задоволення!

 
Приєднуйтесь до нас у: